Miin iMask

Co je Miin iMask?

Fototerapie nebo také světelná terapie účinně využívá koncentrovaného působení světla na pokožku pomocí LED diod. Určitá vlnová délka světla proniká do různých úrovní kůže a ovlivňuje ji svými specifickými účinky. Buňky kůže vystavené expozici LED světla rostou prokazatelně rychleji, také dochází ke stimulaci, která zlepšuje hydrataci a prokrvení kůže. Díky tomu je vzhled pokožky na pohled zdravější, vitálnější a pleť je vypnutá. Při ošetření kombinujeme světelný paprsek s DNA aktive maskou, která aktivuje tvorbu kolagenu v kůži a probouzí mrtvé buňky k životu. Výsledkem je zpevnění oválu obličeje včetně vypadnuté a rozjasněné pleti.

Další výhody

Světelná terapie mimo jiné zlepšuje i vzhled nerovnoměrné pigmentace pokožky, vyblednutí jizev nebo tmavých kruhů od očima. Také jako jedno z mála šetrných ošetření pomáhá předcházet vzniku stařeckých skvrn. Toto ošetření je možné zaměřit cíleně na specifický problém pleti jako je např. urychlení hojení jizev po operacích. Kromě omlazovací procedury je ideálním řešením pro relax po náročném dní či období. Nemusíte se bát, protože ošetření je bezbolestné a je určeno pro všechny typy pleti bez nežádoucích vedlejších účinků.

Miin iMask jde do větší hloubky než většina produktů na Fototerapii.

Barvy světla

  • Červené světlo: Stibuluje regeneraci kožní tkáně, proto zvyšuje produkci kolegenu v pokožce a stimuluje fibroblasty, což vede k opětovnému spuštění regeneračních mechanismů.
  • Zelené světlo: Pozitivně působí na zjemnění pokožky a sjednocení tónu pleti
  • Modré světlo: Používá se při léčbě rozšířených pórů a akné, protože má antibakteriální a čistící účinky, čímž redukuje množství kožního mazu a zřetelně zlepšuje vzhled mastné pleti
  • Žluté světlo: Lečí zarudnutí pokožky, má detoxikační a vyhlazující účinky a zlepšuje lymfatickou i krevní cirkulaci.
  • Fialové světlo: Ideální pro hloubkové čištění a léčbu po zákrocích
  • Světle modré světlo: Řešení hloubkové hydratace pokožky

Nabídka ošetření »