Mimiluzon 24K

Mimi Luzon

Mimi Luzon je světová odbornice na péči o pleť a jejími klienty jsou ty nejznámější celebrity i modelky napříč kontinenty. Nejen jim předává to nejlepší ze své 30leté praxe. Vyvinula vlastní řadu kosmetických produktů, ve kterých využila jedinečných receptur tak, aby vyhovovaly různým potřebám pleti. Její vysoce účinné ošetření kombinuje produkty bohaté na aktivní složky společně s nejmodernějšími technologiemi. Klienti tak dosahují úžasných výsledků, a to bez ohledu na to, jak unikátní typ pleti mají. Pokrokové ošetření pleti Mimi věří, že ošetření obličeje by mělo být součástí každodenních rutin jejích klientů. Podle ní je preventivní péče účinnější než jednorázová léčba. Mimi šíří své znalosti v péči o pleť po celém světě a pečuje o pleť mnoha celebritám, které chystá i na mezinárodní společenské akce a ty největší kampaně. Její vizí je vytvořit to nejpokročilejší ošetření pleti a dopřát klientům zářivou a zdravou krásnou pleť v jakémkoliv věku. Minulý rok vytvořila Glow Collection, která nabízí okamžité výsledky připravené na červené koberce a má čistou zlatou masku 24 K. A od svého debutu na Victoria Fashion Secret Show 2016 v Glow Collection vzala bouře sociální média a módní svět.

24K PURE GOLD ONE TREATMENT

Používání zlata je stále populárnější, přesto jsou jeho výhody pro pokožku známy již od starověku. O samotné Kleopatře bylo známo, že používá zlato, aby její pokožce dodala zdravý a zářivý vzhled.

Unikátní kombinace korekční masky proti vráskám a zlatého plátu poskytuje pokožce okamžitý pocit pohody a odstraňuje zarudnutí a jemné linie.

Účinky

- Pomáhá obnovovat buňky v bazální vrstvě
- Zlepšuje pružnost pokožky
- Snižuje suchost a vrásky a dodává pleO mladistvý vzhled
- Zpomaluje přirozený pokles produkce kolagenu a sOmuluje obnovu buněk
- Zlepšuje metabolismus pleO
- Pomáhá léčit kožní infekce a akné

Nabídka ošetření »