Prémiový program MIRACLETOX s jedinečnou technologií Microspear

Patentované složení v hávu komplexu Yellow Calming Complex

Klíčová ingredience v mikro-stimulační péči, dokonale odstraňuje nečistoty díky rovnoměrně jemným částečkám.

Inovativní a unikátní složka Microspear® byla vyvinutá specializovanou kosmetickou společností BEAUREN KOREA INC. Je založena na desítkách tisíc mikroskopických jehel získaných z hydrolyzované mořské houby Spongilia, jedná se o 100% přírodní bio-komplex. Zavedením živin a pentodových molekul pod kůži se mikrojehly přirozeně odlupují s keratinizovanou vrstvou kůže.

Složení hlavní ingredience - komplexu Yellow Calming Complex: extrakt z kořenu Šišáku bajkalského (Scutellaria Baicalensis), extrakt z kořenu Orchideje vzpřímené (Bletilla Striata), extrakt z kořenu Koptisu číského (Coptis Chinensis), extrakt z kořenu
Reveně dlanité (Rheum Palmatum), extrakt z kůry Korkovníku amurského (Phellodendron amurense). Yellow Calming Complex je nejen součástí ampule Miracletox, ale také krému a masky Miracletox, což poskytuje silný uklidňující a chladivý účinek na pokožku. Podle výsledků klinických hodnocení způsobuje nízkou míru podráždění kůže. Vhodné pro použití na akné a pokožku náchylnou k akné.

Další důležité složky:
Ceramidy, olej ze semen stromů Baobab, kyselina hyaluronová, komplex vitamínů, 12 TYPŮ PEPTIDŮ (3 typy elastických peptidů, 3 typy peptidů regenerujících kůži, 2 typy peptidů, které rozjasňují pokožku, 4 typy peptidů zaměřené na hluboké zvlhčení pokožky).

Microspear® - speciální složka, která účinně zabraňuje stárnutí

  • umožňuje látkám efektivně proniknout hlouběji do pokožky
  • tím vyhlazuje povrch pokožky a snižuje množství vrásek
  • hojí efektivně akné a pigmentové skvrny

Každý produkt Miracletox obsahuje asi 10 tisíc částic Microspear®. U pokožky dochází díky tomu k úžasným změnám, které jsou srovnatelné s 30 000 mikropunkturami proti stárnutí. Výsledky jsou podle společnosti BEAUREN KOREA INC vidět do 24 až 72 hodin.

Inovativní složka Microspear® (jehelní prášek) se postará o lehké podráždění obličeje a mikro-stimulaci. Poté vstupují do hry zbývající pečující složky vzorce, které plní své specifické funkce: bělení, odstranění vrásek nebo jizev po akné, odstranění zarudnutí, lifting atd.

Titulní strana