Blog

Snadné ovládání pomocí mobilní aplikace

Vyberte si režim snadno, rychle a pohodlně

Miin iMask lze snadno ovládat pomocí mobilního telefonu přes Bluetooth. Stačí si do vašeho telefonu nainstalovat mobilní aplikaci dle návodu k použití. Kompatibilní s operačními systémy Android (6.0 nebo vyšší) a iOS (11.0 nebo vyšší). Nastavení jednotlivých režimů pak pro vás bude hračkou, i pokud máte masku zrovna nasazenou.

Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.

Týnuš Třešničková doporučuje!

Přijdu si v ní jako kosmonaut :)

Miin-iMasku si doma vyzkoušela také známá influencerka a módní expertka Týnuš Třešničková. A je důkazem toho, že LED maska může i slušet!