Školení salonní péče korejské kosmetiky Miracletox Profi - Cellstory a s produkty pro domácí péči Miracletox

Akademy of Femme EXKLUZIVNĚ V ČR!

Jsme dlouholeté profesionálky a majitelky kosmetických salonu v ČR a v Rakousku, které zarytě bojují za kvalitu služeb a produktů. Svým odhodláním a šarmem jsme dokázaly jako první vybojovat výhradní zastoupení pro náš trh pro proceduru BB glow. V roce 2020 také pro Miracletox a Mimi Luzon. Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšnýmy a jedinečnýmy. Pracujeme s Vášní, protože i po letech nám to přináší uspokojení. Jdeme pořád vpřed, učíme se od nejlepších a máme radost, že se o zkušenosti můžeme s Vámi podělit. Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější doporučení a dlouholetá úspěšná spolupráce ze salony naše nejkvalitnější vizitka.

Proto, kdo hledá pro svůj salon něco jedinečného nabízíme vám ve spolupráci s Miracle Tox a Customer Service Excelance Academy 1 denní seminář.

Vzhledem k tomu, že situace se u nás ale i ve světě změnila, vytvořili jsme jedinečný koncept prezentace a školení, který Vám pomůže zajistit lepší budoucnost Vašeho podnikání.

Program semináře:

A: 1 hodina – představení unikátního produktu: Tekuté jehly / Miracle Tox

B: 1 hodina praktická ukázka práce s produkty – pro kosmetické salony ale i domácí péči

C: 2 hodiny - Interaktivní seminář, kde jasnými příklady z praxe na základě Vašich požadavků zpracujeme plán zvednuti úrovně zákaznického servisu a prodejních dovedností.

Cíle semináře:

 • Představit Inovativní produkt – bezkonkurenční na trhu od výhradního dovozce, který nabídne Vám výhodu oproti Vaší konkurenci. Jedinečný především ověřenými výsledkami v transformaci pleti daleko za hranicí běžného kosmetického ošetření a mezoterapie. Produktová řada, která má několik možností dle intenzity – péče v salonu a 2 varianty na péči doma.
 • Zajistit práci s klientem, nejen když klient může navštívit salon, ale i v meziobdobí
  (např. Lockdown, dovolená, hospitalizace)
 • Zajistit kontinuitu péče ale i zisku salonu po celý rok
 • Interaktivní a inovativní seminář – zaměřením se na kvalitu servisu a prodeje produktů, nabídneme praktické rady, jak zvýšit prodej, zabezpečit loajálnost klientům, a ochránit business při situacemi jako je Corona, lockdown atd…

Bude nám ctí přivítat Vás v novém salonu a školícím centru ByFemme, Meiselova ul. v centru Prahy.

Kalendář školení


BEAUREN COSMETICS

Objevte inteligentní multitasking v oblasti kosmetiky, který vám umožní užívat si peeling, hydrataci i výživu pokožky zároveň.

Síla orientální medicíny

Využíváme Yellow calming komplex, který obsahuje výtažek z pěti zázračných rostlin - šišáku bajkalského, orchideje vzpřímené nebo kůry korkovníku amurského a rebarbory.

Ty minimalizují podráždění pokožky po mikrojehličkování (Microspear) a zabraňují zčervenání pleti. Ve východní Asii se využívají pro jejich antioxidační, protizánětlivé a antimikrobiální účinky.

Z bible korejské krásy

Korejská kniha sepsaná královským lékařem Heo Junem (1539-1615) byla poprvé vydána v roce 1613 během vládnutí dynastie Joseon. Její název můžeme přeložit jako „neocenitelnou knihu o lécích z východních zemích.“ Z jejích poznatků a mouder proto čerpáme dodnes.

Spojení vědy s přírodou

Inovativní složka microneedle (která způsobuje mikrojehličkování) je vyrobena z přírodní mořské houby. Aby se zabránilo nechtěným nečistotám, je speciálně čištěna procesem, který se provádí 13x po sobě.

Klíčové složky:

 • Microspear - pocit mikrojehličkování, nejen že dokonale napíná pokožku, ale také ji regeneruje
 • EGF – tato složka dává buňkám pokyn k vyšší produkci kolagenu a elastinu, čímž pleť udržuje déle zdravou, vyživenou a mladistvou
 • Acetylhexapeptid 8 - přírodní látka, která má v pokožce schopnost přitahovat a zadržovat obrovské množství vody, čímž ji dělá každý den nadýchanější a hydratovanější

Velice nás těší Váš zájem pracovat se salonní značkou Cellstory a proto je nutné profesionální školení pro kosmetičky pracující v oboru, na které jste si rezervovala své místo. Seznámení s produkty probíhá v Praze v prostorách naší akademie. Součástí je ukázka ošetření Cellstory na modelce, seznámení s produkty Cellstory a Miracletox, jejich složení, účinky a kontraindikace. V ceně je sada Cellstory a malá domácí péče Miracletox.

 • Začátek v 10 hod. Model máme domluvený. Nemusíte se o nic starat :-)
 • Adresa: Maiselova 19 zvonek 11 - Praha
 • Kontakt na trenérku: Marcela Beranová - 775 225 120
 • Cena školení: 20 000KČ