Nabídka ošetření

NEKONEČNÝM ÚSILÍM BOJUJEME ZA ZDRAVOU KRÁSU

Snahou o zdravou krásu hledáme její nový standart. Vycházíme z výzkumů založených na biotechnologiích, kreativních nápadech a neohrožených výzvách. Kromě toho se ujímáme vedení při šíření „zdravé krásy“ nejen po Asii, ale také celém světě. Miracletox

Seznamte se s exkluzivní technologií MIRACLETOX Microspear®!

  • Speciální péče o vaši pokožku - stačí 1x týdně
  • Mikro-stimulace s patentovanou technologií Microspear®
  • Stejný princip, jaký využívají profesionálové - 3 kroková domácí péče Perfect Home Care

Produkty Miracletox Home Care jsou perfektním doplňkem programu Miracletox Premium, který nabízejí profesionální kosmetické salony, vyškolené a certifikované naší Academy of Femme, která má vyhradní zastoupení pro ČR, Slovensko a Rakousko. Díky tomu dosáhnete trvale skvělých výsledků!

Sbohem, vrásky!

Jednou týdně, jednoduché a efektivní! Pouhé tři kroky a dosáhnete i doma výsledků, kterými se mohu pochlubit profesionálové. Jestli vás zklamaly různé kosmetické produkty, je na čase vyzkoušet skutečnou domácí péči. Během stárnutí vaše kůže pomalu ochabuje a zhoršuje se její kvalita. Vezměte péči o váš vzhled pořádně do rukou!


 Cellstory

CELLSTORY Plus Cellplant Meso-Care Program

Očekávejte neobyčejný efekt na vaši pleti díky tomuto hygienickému a zdravému programu kmenových buněk pro opravdové profesionály!

Důraz na hygienu

  • Produkty jsou baleny jednotlivě tak, aby jedno balení znamenalo jednu aplikaci. Bakterie ani viry tak nemají šanci.

Cell Amino komplex

  • Kosmetika obsahuje přes 20 druhů aminokyselin.

Kmenové buňky

  • Ampulky obsahují roztok pro kultivaci kmenových buněk rostlin a 3GF (EGF/IGF/FGF)

3 hlavní ingredience:

YELLOW CALMING COMPLEX
Patří do něj extrakt z kořenu Šišáku bajkalského, extrakt z kořenu Orchideje vzpřímené nebo extrakt z kůry Korkovníku amurského. Tyto rostliny se ve východní Asii tradičně používají pro své protizánětlivé, antioxidační a antimikrobiální schopnosti. Žlutý uklidňující komplex je nejen součástí Cellstory produktů, ale i ampule Miracletox, krému a masky, což poskytuje silný uklidňující a chladivý účinek na pokožku.

20 AMINOKYSELIN
Aminokyseliny působí blahodárně na pleť převážně z důvodu hydratace, čímž vypadají pokožka nejen více svěží, ale i mladistvější.

KMENOVÉ BUŇKY
Ampulky obsahují roztok pro kultivaci kmenových buněk rostlin a 3GF (EGF/IGF/FGF)

Více informací »